+38 044 338 00 43
До сайту університету

На допомогу вченому

Шановні автори!

Успішність здійснення публікації багато в чому обумовлена і правильним вибором наукового журналу, в який слід запропонувати статтю. 

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка може виявитись корисною при виборі вами журналу для публікації ваших результатів наукових досліджень.

Знайти перелік журналів, які індексуються в Scopus, можна на сайті компанії Elsevier, де представлений файл для скачування у форматі Exсel (journal title list). Журнали, що входять до Scopus, представлені також на сайті SCImago Journal & Country Rank, де їх можна подивитися on line або завантажити повний перелік у вигляді файлу Exсel. Також можна переглянути відсортований список за країнами або галузями знань.

Повний перелік журналів, що індексуються в Web of Science, можна подивитися в Master Journal List на порталі Intellectual Property & Science компанії «Thomson Reuters». Для цього виберіть потрібну Вам базу даних (по Web of Science їх три: Arts & Humanities Citation Index®Science Citation Index Expanded ™Social Sciences Citation Index®). Зайшовши в конкретну БД, можна подивитися повний перелік журналів (посилання View Journal list), список всіх перейменованих журналів (View Journal changes), вибрати пошук журналів за категоріями (View subject category), пошук окремого журналу за назвою, частини назви або ISSN (Search).

ВСІ УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ЖУРНАЛИ У SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

https://openscience.in.ua/ua-journals
Контакти
Навчально-наукова бібліотека

+38 044 338-00-41
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43