+38 044 338 00 43
До сайту університету

Загальна інформація

ОНЛАЙН-СЕРВІС

Для оформлення наукових робіт відповідно до вимог ВАК України.


БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН -РЕСУРСИ

Видавництва: Oxford University Press - Reading Circles, Oxford University Press, Pearson, MM Publications, National Geographic Learming, Cambridge University Press: Summer Camps Pack, EyesOpen video, Cultural video Project, Корпусу Миру СШАвУкраїні, Hueber, Express Publishing, MM Publications, Cambridge School Shakespeare, Macmillan Life Skills; Освітньо-методичний центр Пірсон-Дінтернал).


Цифрові інструменти для дослідників

Колекція цифрових інструментів розроблена, щоб допомогти вченим знайти і ознайомитися з мільйонами наукових статей. Пошукові системи і довідники допоможуть Вам швидко знайти Ваші статті і залишатися в курсі нових надходжень. Інструменти візуалізації полегшують процес читання, допомагаючи Вам зручно гортати сторінки.


БІБЛІОМЕТРИКА УКРАЇНСКОЇ НАУКИ

Бібліометричний профіль вченого - право на наукову діяльність.


UKRAINIAN RESEARCH INFORMATION SYSTEM 

Проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи «URIS» (Ukrainian Research Information System) має на меті проведення моніторингу науково-технічної діяльності працівників наукових і освітніх установУкраїни і підвищення ефективності прийняття управлінських рішень в науковій сфері в питаннях використання матеріальних і фінансових ресурсів, як на загальнодержавному рівні, так і на рівні окремих установ або наукових підрозділів.


Current Research Information Systems (CRIS) 

інформаційні системи для зберігання, поширення і управління даними про наукові дослідженняДетальніше


"Науковці України" - один із інформаційних блоків комплексного проекту «Наука України : доступ дознань ».


Контакти
Навчально-наукова бібліотека

+38 044 338-00-41
Приймальна комісія

+38 044 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43