
Acronym Finder - найбільша та найповніша довідкова база даних акронімів та абревіатур, яка містить більше 1 млн. скорочень та їхніх значень. Надає можливість пошуку або перегляду скорочень за наступними категоріями: інформаційні технології, військова справа та уряд, бізнес і фінанси, наука і медицина, організації і школи, сленг та поп-культура.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

arXiv - найпопулярніший відкритий архів рефератів та повних текстів наукових публікацій, створений на базі бібліотеки Корнельського університету.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

BASE - одна з найпотужніших систем пошуку академічних ресурсів відкритого доступу (OAI-PMH), представлених в Інтернеті, що підтримується бібліотекою університету Білефельда. Більш ніж 28 млн. повнотекстових документів з 1837 джерел з різної тематики, починаючи з 2004 р.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

Наукова періодика України – реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS)
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

Taylor & Francis - надає вільний доступ до бібліографічних описів і рефератів статей з більш 200 журналів з медицини та суміжних галузей. Глибина архіву варіюється від видання до видання, для більшості доступний архів починаючи з 1997 року.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

Wiley Open Access - проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва John Wiley & Sons, Inc., в межах якого видаються рецензовані онлайнові журнали в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

SpringerOpen - проект видавництва Springer, який публікує та надає безкоштовний доступ до понад 200 наукових рецензованих журналів та понад 40 книжок в галузі природничих наук та медицини.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

SCOPUS - Мультидисциплінарна реферативна база даних від компанії Elsevier, що індексує понад 21,000 найменувань журналів міжнародних видавництв, 100000 книг та 6,8 млн. конференційних доповідей тощо. Оновлюється щодня, містить записи включно до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Надає можливість дослідникам здійснювати професійний пошук наукових публікацій, побачити різноманітну інформацію про наукові розробки (в яких саме журналах розкривалася тема, якими авторами, які патенти є, дані за конкретні роки тощо), отримати відомості про авторів, котрі розробляють ту чи іншу проблему, відомості про організації, що публікують дослідження в конкретній галузі, а також проаналізувати та порівняти за цитованістю, публікаційною активністю, бібліометричними показникам наукові журнали. Є джерелом отримання наукометричних даних для проведення оціночних досліджень на корпоративному та державному рівнях.
Категорія: Бази даних з платним доступом

ScientificReport - новий науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук. Публікації починаючи з 2011 року.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

Cambridge University Press - надає архіви наукових журналів видавництва (більше 200 найменувань). База даних охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших. У вільному доступі - зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами. Глибина доступу з 1770 по 2010 роки.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

BioMed Central - база даних видавництва BioMed Central, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжник наук. База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar. Для використання цього сервісу необхідно зареєструватися на сайті.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

Bioline International - неприбуткова електронно-видавнича послуга, що забезпечує вільний доступ до якісних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Крім рецензованих журналів, виданих у Бразилії, Кубі, Індії, Індонезії, Кенії, Південній Африці, Уганді, Зімбабве та інших країнах, Bioline International надає унікальну послугу, генеруючи біонаукову інформацію цих країн для міжнародної спільноти дослідників. Журнали та статті індексуються в EBSCO Open Access Journals, DOAJ, HINARI, Open J-Gate, PubMed.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

De Gruyter Open - відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше - Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і "запрошених") академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом

HighWire Press - доступ до ресурсів видавничої платформи HighWire Press. Понад 3 000 журналів, більше 7 млн. анотованих рецензованих статей, з них близько 2, 5 млн. у вільному інтернет-доступі в повних текстах. Тематика: біологічні та гуманітарні науки, медичні та фізичні науки, соціальні науки та технології.
Категорія: Бази даних з відкритим доступом